COLLAGEN CURE HYDROLISED COLLAGEN MIX BEAUTY ELIXIR

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Fiyat989,90₺

    İndirimli Fiyat: 499,90₺

  • Banka Havalesi Fiyat: 474.05₺

  • Banka Havalesinde %5 İndirim Uygulanır.

CANFEZA SEZGİN İMZASI VE KALİTESİ İLE SİZİN İÇİN GELİŞTİRDİK.
SİZİ DESTEKLİYORUZ,DOĞAL OLARAK

PROBİYOTİK İÇEREN COLLAGEN CURE TAKVİYESİ İLE GÜZELLEŞMEYE İÇTEN BAŞLAYIN

Normal saçın korunmasına, normal mukozanın korunmasına, normal cildin korunmasına katkıda bulunur (Biotin İçeriği)

Cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur (C vitamini içeriği)

Kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur (C vitamini içeriği)

Bu ürün probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur (Probiyotik içeriği)
Gıda ve Takviye Edici Gıdalarda Sağlık Beyanı Kullanımı Hakkında Yönetmelik (32169 Sayılı / 20.04.2023 tarihli resmi gazete)

NEDEN COLLAGEN CURE SAŞE ?
 
CANFEZA SEZGİN KALİTESİ VE İMZASI İLE GELİŞTİRİLMİŞTİR
FORMÜLASYONU ZENGİN VE BENZERSİZDİR
KALİTELİ VE STANDARDİZE HİDROLİZE KOLLAJEN, HYALURONİK ASİT, HİDROLİZE KERATİN, İNÜLİN, PROBİYOTİK (LACTOBACİLLUS ACİDOPHİLUS), C VİTAMİNİ, BROMELAİN, CÜCE PALMİYE EKSTRESİ (SAW PALMETTO), KOENZİM Q10, ÇİNKO, SELENYUM, BİOTİN, B5 VİTAMİNİ, B6 VİTAMİNİ İÇERİR
İÇERDİĞİ PROBİYOTİK MİKROORGANİZMALAR SİNDİRİM SİSTEMİNİ DÜZENLEMEYE VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ DESTEKLEMEYE YARDIMCI OLUR
GÜZELLİK TAKVİYEMİZ HALAL VE KOSHER SERTİFİKALIDIR
BİR AYLIK PRATİK VE HİJYENİK KULLANIMI SAĞLAYAN AMBALAJDADIR
 
İçeriğinde sığırdan elde edilen bağırsaklardan emilebilen kaliteli, standardize bioaktif tip 1 ve tip 3 hidrolize kollajen ve hyaluronik asit bulunmaktadır. Formül içeriği hidrolize keratin, inülin, probiyotik (Lactobacillus acidophilus), C vitamini, bromelain, cüce palmiye ekstresi (Saw palmetto), koenzimQ10, çinko, selenyum, Biotin, B5 vitamini ve B6 vitamini ile takviye edilmiştir.
İçerdiği probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
Yaş alırken yaşlanmak istemeyenler için tasarlanmış günlük kullanımı kolay tek kullanımlık 30 saşe içeren bir takviyedir.
Doktor tavsiyesi olmadan çocuk hamile ve emzirenlerin kullanmaması tavsiye edilir.
TAVSİYE EDİLEN GÜNLÜK ALIM MİKTARI
Günde 1 porsiyonu (1 saşe/6,5g) ) 200-300 ml ılık su ile karıştırarak içilmesi tavsiye edilir. 18 yaş ve üstü yetişkinler içindir
INGREDIENTS
For one serving (1 sachet/6.5g); Hydrolyzed Collagen (bovine), Inulin, L-ascorbic acid (Vitamin C),  Blackberry Flavoring, Zinc Gluconate (Zinc), Bromelain,  Hydrolyzed Keratin, Dwarf Palm Extract (Saw  Palmetto/Serenoa repens) , Hyaluronic Acid, Sweetener: Sucralose, Anti-Aggregation: Probiotic Microorganism: Lactobacillus acidophilus 1x109 kob**, Calcium D-Pantothenate (Vitamin B5) , Pyridoxinehydrochloride (Vitamin B6), Coenzyme Q10, Selenium, D-Biotin (Biotin).
**kob: colony forming unit.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi