Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

İnternet sitemiz (e-ticaret adresimiz)  www.fitonatural.com.tr olup, firma cari ismimiz FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. ‘dir.

Gizlilik sözleşmesinde amacımız;

         FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ olarak kullanıcılarımızın elektronik ortamda bizler ile paylaşmış oldukları kişisel bilgileri, Gizlilik İlkeleri ile belirtilen amaçlar dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını belirtmektir.

          İnternet sitemiz üzerinden alımını yapmış olduğu ürün/ürünlerde kullanıcılara güvenilir bir ortamda alışveriş imkanı sağlamaktır.   
Si
temiz üzerinden (  www.fitonatural.com.tr  ) yapılmış olunan alışverişler için gerekli olan kişisel bilgileri bize nasıl bir ortamda verildiği ve bu verilerin hangi amaç ile kullanılacağı konusunda kullanıcıları bilgilendirmektir.

Kullanıcılarımızdan aşağıdaki bilgiler istenilmektedir;

·         İsim Soyad,

·         E-posta adresi, posta adresi (gönderim yapılacak adresi belirlemek için),

·         Telefon numarası,

·         TC kimlik numarası (fatura düzenlemek için gerekmektedir),

·         Site üzerinden alımı yapılacak olan ürün/ürünlerin isimleri, adetidir.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcı ile temas kurmak için de kullanılabilir.

 

Kişisel bilgileriniz aşağıdaki durumlarda üçüncü şahıslar ile paylaşılabilir;

            Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde,

             FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla,

              Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

 

FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ  tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ   "E-Ticaret Sitesi" üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ  ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, " FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ   Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. , isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, yada e-posta adresi) ("kişisel bilgi"). Eğer FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ  kişisel bilgilerinizi verirseniz, FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ  bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Alıcının talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verildiğinde, bu bilgiler bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış sayılmaktadır.

FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ  "E-Ticaret Sitesi" dâhilinde başka sitelere link verebilir. FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ., link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

 

FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ  tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ , ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

FİTO NATURAL DOĞ.VE BİT.ÜRÜN.KOZ.TUR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. ,  kullanıcılar ve kullanıcıların "E-Ticaret Sitesi"ni kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, "E-Ticaret Sitesi"ni kaç kişinin kullandığını, bir kişinin "E-Ticaret Sitesi"ni hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur.

Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

 

Sözleşmede belirtilen hükümlerin kullanıcı tarafından kabul edildiği varsayılacaktır.