BIOTIN 5000 µg L-SİSTEIN & HİDROLİZE ELASTİN & AT KUYRUĞU EKSTRESİ

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Fiyat149,00₺

    İndirimli Fiyat: 119,00₺

Canfeza Sezgin tarafından geliştirilen Biotin 5000 & L-Sistein & Hidrolize Elastin & At Kuyruğu Ekstresi Gluten Free 60 tb, standardize ve yüksek kaliteli içeriğe sahiptir. Alanında öncü firmalardan olan Fitonatural güvencesi ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.
Yardımcı takviye olan ürünümüzün 3 ay kullanılması tavsiye edilir.
Biotin; saç, cilt ve tırnak için önemli role sahiptir. Saç, tırnak ve cildin temel proteinlerden olan keratin' in oluşmasını destekler.
L-Sistein, keratin başta olmak üzere çeşitli proteinlerin yapı taşı olan amino asittir. Sistein, cilt ve saçın %10-14' ünü oluşturur.
Hidrolize elastin: Damar, deri ve saçların esnekliğine yardımcı olan proteindir.
At kuyruğu (Horsetail veya Equisetum arvense) ekstresi; saç, tırnak ve derinin yapısında bulunan doğal silikonu içerir. Doğal silikon, plastik cerrahi veya elektronik endüstride kullanılan sentetik silikon ile karıştırılmamalıdır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Keratin, hidrolize elastin, hydrolyzed elastin, L-cysteine, Biotin, 5000, Biotin L-sistein, At kuyruğu Ekstre, Horsetail extract, Equisetum arvense, saç, tırnak, deri, cilt, güzellik, alopesi, saç dökülmesi, doğal bitkisel, destek silikon