ŞİZANDRA EKSTRESİ TAURİN - KARAHİNDİBA EKSTRESİ

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Fiyat:   189,90₺

Dünyada ilk ve tek: Şizandra & Karahindiba ekstresi & Taurin kapsül ;


Canfeza Sezgin imzasıyla Fitonatural güvencesi ile kullanımınıza sunuldu…

Şizandra (Schisandra Chinensis) bitkisi ; Çin, Kore, Japonya ve Rusya’nın uzak doğu kısımlarındaki nemli ve ılık ormanlarda doğal olarak bulunur. Hafiften üzüme benzeyen kırmızı meyveler verir. Meyvenin Çince’deki adının anlamı ‘beş lezzet meyvesi’ dir. Şizandra bitkisi, efsanevi Çin imparatoru Shen Nong’ un favori bitkileri arasındaydı. Ürünümüzde doğal ortamında yetişen şizandra bitkisinin yüksek kalitede ‘Schisandrin’ içeren doğal ekstresi bulunmaktadır.


Taurin ; insan vücudunda doğal olarak bulunan sülfür türevi bir bir aminoasittir. İlk kez 1827 de bilim insanları Friedrich Tiedermann ve Leopold Gmelin tarafından bulunmuştur. Taurin kelimesi yunanca “taurus” (boğa) kelimesinden türemiştir. Ürünümüzde yüksek kalite ve saflıkta Taurin amino asiti bulunmaktadır.


Karahindiba (Dandelion veya Taraxacum Officinale) ; Eski Mısır, Roma, Yunan ve Çin kültürleri tarafından iyi bilinen geleneksel bitkilerdendir. Ürünümüzde yüksek kalite ve standardizasyonda Karahindiba kökü ekstresi bulunmaktadır.


SİZİ DESTEKLİYORUZ ,DOĞAL OLARAK …

Bakanlık ruhsatlı

Net Miktar: 660 mg x 60 Kapsül

İçindekiler:

Şizandra (Schisandra Chinensis) Ekstresi

Karahindiba (Dandelion veya Taraxacum Officinale) Ekstresi

Taurin 

Jelatin Kapsül


Kullanım Şekli:Yetişkinler Için,Günde 2 Defa 1 Kapsül Yemek Öncesi Kullanılması Tavsiye Edilir.

Takviye Edici Gıda Onay No: 009662-30.12.2020 Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: şizandra, karahindiba, canfeza, bitkisel gıda, bitkisel takviye