MASSUP MULTİ AMİNOASİT & B3 VİTAMİN KARIŞIMI SPORCU DESTEĞİ-30 ŞASE

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Fiyat:   1.199,90₺

MASSUP MULTİ AMİNOASİT & B3 VİTAMİN KARIŞIMI SPORCU DESTEĞİ - 30 ŞASE

Canfeza Sezgin kalitesi ve Fitonatural güvencesi ile Massup Multi Aminoasit ve B3 Vitamini (Niasin) karışımı sporcu takviyemiz ile sınır tanımayacaksınız.

Massup saşe sporcu ürünümüz; BCAA 2:1:1 (Lösin, İzolosin, Valin), L Karnitin, Kreatinin, Arginin, Glutamin, Taurin aminoasitleri ile B3 vitamini (Niasin) içeren saşe formunda, optimum formülasyon ve içerik ile sizler için hazırlandı.

Massup, zengin içeriği ile egzersiz ve spor gibi yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde vücudunuz ile kaslarınızın ihtiyaç duyduğu amino asit dengesinin korunmasında yardımcınız olacak.

 

MASSUP nedir?

Massup, içerisinde yoğun fiziksel aktivite esnasında vücudunuz ve kaslarınızın ihtiyaç duyduğu önemli aminoasitlerin karışımını ve kas metabolizmasında önemli rol oynayan B3 vitaminini içerir.

Massup saşe, zengin içeriği ile 10955 mg ağırlığında olup içerisinde BCAA 2:1:1 (Lösin, İzolosin, Valin), L Karnitin, Kreatinin, Arginin, Glutamin, Taurin aminoasitleri ile B3 vitamini (Niasin), tatlandırıcı olarak sukraloz, sitrik asit ve portakal aroması içermektedir.

Bir porsiyon – saşede 9050 mg amino asit içerir.

Massup, pratik tek kullanımlık saşe formuyla günlük rahat kullanım için tasarlanmıştır.

Toz formu ile hızlı emilimi sağlanmaktadır.

Massup saşe şeker içermez.

İçerdiği Portakal aroması ile içimi lezzetlidir.

Ürünlerimizin hiç birinde domuz kaynaklı katkı maddeleri kullanılmamaktadır.

 

KULLANIM:

Hafif – orta düzeyde antrenmanlar için Massup 1 saşe ürünü, 250 mL su ile karıştırarak antrenmandan 30 – 60 dakika önce tüketiniz. Yoğun düzeyde antremanlar için Massup 1 saşe ürünü, 250 mL su ile karıştırarak antrenmandan 30 – 60 dakika saat önce ve ek olarak ikinci saşeyi antrenmandan 30 – 60 dakika sonra tüketiniz. Bol su ile tüketilmelidir. 

Yetişkinler için, 1 saşeyi 200-300 ml suda karıştırdıktan sonra günde 1 defa aç veya tok olarak içilmesi tavsiye edilir.


Doktor tavsiyesi olmadan çocuk hamile ve emzirenlerin kullanmaması tavsiye edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: BCAA, Lösin, İzolosin, Valin, L-Karnitin, Kreatinin, Kreatin, Arginin, Glutamin, Taurin, aminoasit, B3 vitamini, Niasin, Nikotinamid, Nikotinik asit, enerji, kas, spor, antreman, desteği, destek, bitkisel, doğal, L-Arginin, L-Glutamin, egzersiz, sporcu, sporcu besinleri, takviyeleri, supplement, protein, tozu, sağlık, gıda takviyesi, takviyesi, multivitamin, vitamin