SAHİL ÇAMI EKSTRESİ TAURİN - MAGNEZYUM

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Fiyat:   169,90₺

Sahil Çamı: Pinus Maritima, Pinus Pinaster veya Maritime Pine olarak da bilinir. Fransa ve Atlantik kıyıları yanı sıra Yunanistan ve ülkemizde Ege kıyılarında sahillerde görülen çam türüdür.
Sahil çamı ekstresi içinde; procyanidin (prosiyanidin), polifenol olan pycnogenol, bioflavonoidler ve fenolik bileşenler bulunur.
Ürünümüz % 95,9 oligomerik proantosiyanidin (OPC) ile standardize edilmiş yüksek kalite ve standardizasyona sahip sahil çamı ekstresi (pine bark extract) içermektedir.
Magnezyum (Mg), insan vücudunda bulunan önemli 11 mineralden biridir. Magnezyum İngiliz kimyager Joseph black tarafından 1755 yılında keşfedilmiştir. İnsan vücudunda magnezyumun %60'ı kemik ve dişlerde, %39'u yumuşak dokularda, kalan %1'i ise kanda bulunmaktadır.

Taurin, Taurin ; insan vücudunda doğal olarak bulunan sülfür türevi bir bir aminoasittir. İlk kez 1827 de bilim insanları Friedrich Tiedermann ve Leopold Gmelin tarafından bulunmuştur. Taurin kelimesi yunanca “taurus” (boğa) kelimesinden türemiştir. Ürünümüzde yüksek kalite ve saflıkta Taurin amino asiti bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Bitkisel Takviye, Canfeza Sezgin, Fitonatural, Sahil Çamı, Bitkisel, Supplementer, Destek, Doğal, Takviye, Magnezyum, Mg, Taurin, Ekstrakt, ekstre, özüt, Pinus Maritima, Pinus Pinaster, Maritime Pine, Pine Bark, Extract, proantosiyanidin, OPC, pycnogenol, procyanidin